Khalid’den Coachella’ya özel BMW i8

Her yıl ABD Kaliforniya eyaletinin ‘sonsuz güneş ışığı şehri’ Riverside, Coachella Vadisi’nde düzenlenen ve yılın en büyük açık hava festivalleri arasında yer alan Coachella 2019 bugün başlıyor.

BMW, son iki yıldır #roadtocoachella ile sosyal medyada festivale hazırlanıyor ve aynı zamanda eşsiz bir Coachella tasarımını sergiliyor.

İnovasyon ve ilham, BMW’nin ikonik festivalde paylaştığı değerler.

Alevler ve bir kurt görüntüsünün bulunduğu çarpıcı görünüm, süperstar Khalid’in şu anki albüm kapağından ilham alıyor.

Kuşağının en popüler sanatçılarından birisi ola Khalid’in yaklaşmakta olan Coachella festivalinde  başrol oynaması şaşırtıcı değil.

Yeni albümü ‘Free Spirit’in kapağına dayanarak BMW i serisinin Festival araç filosundan ilham aldı.

Festivalin en çok bilinen uluslararası isimlerinden bazıları, festivalin BMW I Coachella filosunun tasarımını deneyimlemeye başlamadan ve Palm Springs’i keşfetmeye başlamadan bir gün önce BMW i ile mekanı gezecek. Paris Hilton, Lena Gercke, Laura Marano ve diğer etkileyicilere hemen hemen katılmak için #roadtocoachella etiketini izleyin.

Festival programına ek olarak, Khalid hayranları için özel bir mağaza da var.

Şarkıcı, BMW i serisi ile birlikte, özel ürünlerin satın alınabileceği bir ‘Pit Stop’ açacak.

BMW Palm Springs’in (3737 E Palm Canyon Dr, Palm Springs, CA 92264 ABD) müzikal, yemek kamyonu ve diğer yaşam tarzı girişimleriyle festivalden uzakta bir hayran deneyimini görmesi gerekir.

12-14 ve 19-21 Nisan tarihleri arasında iki hafta sonu olarak gerçekleşecek Coachella Festivali‘nde Childish Gambino, Tame Impala ve Ariana Grande headliner olarak açıklanırken, üç gün boyunca sahneye çıkacak diğer isimler arasında Janelle Monáe, The 1975, Solange, Weezer, Aphex Twin, Four Tet, Christine and the Queens, Mac DeMarco ve Blood Orange da yer aldı. Yeniden göz atmak isteyenler için işte tam liste:

 

Yazar Hakkında

Başka Yazı Yok