Michael Kors’un yeni akıllı saati Sofie 2.0 geliyor!

Lüks saat severlere müjde niteliğinde bir haber geldi. Fossil’in Michael Kors etiketiyle piyasaya sürdüğü ilk akıllı saat Sofie SmartWatch’un, çok şık bir tasarımı vardı ancak işlevsellik anlamında ciddi eksiklikleri bulunuyordu.

Ünlü ve lüks saat üreticisi, bu ilk deneyiminden ders alarak tasarladığı yeni akıllı saati Sofie 2.0’da oldukça başarılı bir cihaz ortaya çıkardı.

Klasından ve şıklığından ödün vermeyen Sofie 2.0; GPS takibi, nabız ölçümü gibi yeni özellikleriyle kullanıcılarına unutulmaz bir deneyim sunmak üzere tasarlandı. WearOS’un son sürümünün yüklü olarak geldiği bu akıllı saatin içinde NFC ile ödeme özelliği de bulunuyor.

Satış fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmayan Sofie 2.0’ın satışa çıkacağı yaz aylarına doğru fiyatının netleşmesi bekleniyor.

4 farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkacak akıllı saat, gündelik hayatınızın vazgeçilmezi olacak. Sofie 2.o’ın gümüş, altın, pembe ve gümüş/pembe renklerinde olacağı öğrenildi.

Şimdiden beğenileri üzerinde toplamış durumdaki Sofie 2.0, önceki modele göre pil ömründe yapılan iyileştirmeler ile oldukça iyi bir performans sunuyor.

İşlemci olarak Snapdragon Wear 2100 ile gelen Sofie 2.0, diğer akıllı saatlere göre yalnızca spor amaçlı kullanıma sahip değil.

Yazar Hakkında

Başka Yazı Yok