Jimmy Choo’nun göz kamaştıran koleksiyonu

Gözalıcı tasarımlarıyla stil sahibi kadınların ortak adresi: Jimmy Choo’nun Cruise 19 koleksiyonu

Jimmy Choo’nun, kreatif direktörü Sandra Choi imzası taşıyan Cruise 2019 koleksiyonu, 1972 yılında Marie Helene de Rothschild’in ev sahipliğinde gerçekleşen ve Salvador Dali’den Brigitte Bardot’ya kadar birçok ünlü ismin davetli olarak katıldığı sürrealist balonun fotoğraflarından ilhamla tasarlandı.

Markanın imza yıldızı Supernova’nın koyu lacivert süet üzerine göz alıcı kristallerle bezeli olarak karşımıza çıktığı koleksiyon, Prince of Star ile Prince parlak yıldızları şehrin dinamiğine karıştırıyor.

Koleksiyonda gece ayakkabıları ve clutchlar, yıldız detayları ve kristal taş detaylarının yanı sıra tüyler de dikkat çekiyor.

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu, geleceğin klasik stilettosu Jimmy Choo Ava’nın da habercisi oluyor.

Önü yüksek kesim, tabanı ise alçalarak yere değen Jimmy Choo AVA ve Jimmy Choo LOVE, dans pistlerinin vazgeçilmezi olmak için gün sayarken, yanları transparan pleksiden Jimmy Choo Lisha ise ışıltılı siyah büyük yıldız işlemeleri ve yüksek topuğu ile göz kamaştırıyor.

Kristal taşlı Mary Jane bantıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Jimmy Choo Bing, simli puantiyeli tül detayı ile bilekleri saran Jimmy Choo Lavish, platform topuklu Jimmy Choo Santina, Jimmy Choo Maple ve Jimmy Choo Peachy de koleksiyondaki yerini alıyor.

Ayrıca, Jimmy Choo Mavis çizmeler, Jimmy Choo Marinda botlar ile koleksiyonun çantaları Jimmy Choo JUNO ile Jimmy Choo Clemmie de tüm stillere eşlik etmek için hazırda bekliyor.