CONTENT MARKETİNG

Reklam tarihinin gurularından Howard Gossage der ki; “İnsanlar reklamları okumaz. İnsanlar sadece ilgilerini çeken şeyleri okur ve ilginç gelen şey bazen bir reklam olur!”

İçerik Pazarlaması size ne katar?

Farkındalık yaratırsınız. Tercih haline gelirsiniz. 

Düşük maliyetle erişirsiniz. Sadakat sağlarsınız.

İstatistiklere göre 10 tüketiciden 7’si okudukları makaleleri, izledikleri video ve görsel içerikleri geleneksel pazarlama yöntemlerine tercih ederek; içerik pazarlaması ile markaların tüketici ihtiyaçlarına çözüm sunan servis ve ürünlerine dair bilgi sahibi olmayı tercih ediyorlar.

Markanız için hazırladığımız ve kullanıcıların ilgiyle okuyacakları, paylaşıma teşvik eden makaleyi günde 5.000 ile 7.000 tekil kullanıcının girdiği ve içerikleri okuduğu www.plazacubers.com anasayfasında 3. haber kurgusuyla bir hafta yayınlamanın ücreti haftalık 2.000 TL.

Markanız için hazırladığımız ve kullanıcıların ilgiyle okuyacakları, paylaşıma teşvik eden makaleyi günde 5.000 ile 7.000 tekil kullanıcının girdiği ve içerikleri okuduğu www.plazacubers.com anasayfasında 3. haber kurgusuyla bir hafta yayınlamanın ücreti haftalık 1.000 TL.

Kategori: Ads

Yazar Hakkında

Yorum yapın

Başka Yazı Yok