Günün Her Saati için Uygun Pantolon

 

Gizli fermuar tasarımı, ceplerde esneyen kumaşlar ve esnek bel bantı özelliğiyle güncellenen yeni Dockers pantolon, dayanıklı ve özgüvenli görünümüyle şık ve rahat erkeklere göre.

Dockers’ın en yeni inovasyonu olan hem yatay hem de dikey olarak esneyen Smart 360 Flex özelliği ve dar astarlı yapısıyla sade bir stil sunan Dockers Smart 360 Flex Downtime Skinny, günün ilk saatlerinden uzun geçen bir gecenin sonuna dek, giyildiği ilk anki görünümünü koruyabiliyor. Tipik streç kumaşların aksine dört yöne doğru esneyebilmesiyle öne çıkan pantolon, eksiksiz bir konfor sunmak üzere tasarlandı.

Klasik cep tasarımı, ceplerde esneyen kumaş yapısı, gizli fermuar tasarımı ve esnek bel bantı özelliğiyle güncellenen Dockers Alpha Skinny Tapered, dayanıklı ve özgüvenli görünümü ile bir erkeğin isteyebileceği tüm özelliklere sahip.

Klasik haki renginden, moda olan açık renk tonlara kadar çok çeşitli yeni renklerde sunulan Dockers Alpha Skinny Tapered, yaz mevsimine uygun mükemmel renk alternatifleri sunuyor.  Artık tek yapmanız gereken, Dockers ile işe ve eğlenceye odaklanmak.

Yazan: K-Note