Beyoncé’nin Messika Küpelerinin Anlamı

Nice’te kameralara yakalanan küresel star Beyoncé, Messika’nın ona özel olarak tasarladığı göz alıcı halka küpelerini takıyordu. Peki bu küpelerin ardında yatan hikaye ne?

Şu sıralar önce Louvre Müzesi’nde eşi Jay Z ile çektikleri klip ile konuşulan eğlence dünyasının karı-koca süper starları, geçtiğimiz günlerde de Colosseum’da klip çekmek için izin istemişlerdi. Daha Louvre izinlerinin nasıl alındığına ve herkesten habersiz bir video klip çekmeyi başarmalarına kendimizi alıştıramadan gelen bu haber de ikilinin ilk defa reddedildiğini gösterdi. Tam İtalyanlar’a kendi tarihi ve kültürel değerlerini korumakta ne kadar usta olduklarını söyleyecektik ki Beyoncé ve Jay Z’nin yeniden bir teklifte bulunduğunu işittik.

Şarkıcının her zaman iddialı ve detaylarından zeka fışkıran giyim kuşamı ise profesyonel ellere emanet. Bunun en son örneği ise Messika’nın Paris’teki atölyesinde Valérie Messika tarafından sadece Beyoncé için özel olarak tasarlanan Move koleksiyonuna ait halka küpeler. Bu küpelerde de bu ikonik koleksiyonunun diğer parçalarında olduğu üzere hareketli pırlantalar yer alıyor. Bu hareket eden üç pırlanta Beyoncé ve Jay Z’nin çocuklarından başkasını temsil etmiyor elbette. Bu harika küpelerin yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.