Bir BMW Z4 Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

BMW markası uzmanlarından David Smitheram tarafından yazılan bu rehber kitap, sizi ikonik BMW Z4 araçları konusunda uzman yapacak denli kapsamlı. 

“BMW Z4: E85 Roadster and E86 Coupé including M and Alpina 2003 to 2009 by David Smitheram” gibi uzun bir isme sahip olsa da bu rehberin yalınlığından emin olabilirsiniz. Gelmiş geçmiş en ikonik spor otomobillerden birisi olan BMW Z4 hakkında bugüne dek yazılmış en kapsamlı rehber şimdilik bu.

Eğer hergün kullanabileceğiniz bir spor otomobil arıyorsanız muhakkak aklınızın bir köşesinde E85 ve E86 BMW Z4 modelleri olmalı. Eşsiz motor güçleri, mükemmel yol tutuşları ve Roadster veya Coupé gövde seçenekleriyle bu araçlar yıllar boyunca szie eşlik edebilecek denli sağlam ve zamansız modeller. Peki hangisi sizin için en uygun olanı?

Veloce Publishing tarafından yayımlanan rehberde diğer markalardan rakiplerle karşılaştırmalar, Bütün E85 ve E86 modelleriyle (nadir bulunan Z4M ve Alpina Roadster s de dahil olmak üzere) ilgili detaylar ile neden Z4’ün en iyi hergün kullanım spor otomobil olduğuna dair bölümler bulacaksınız. Bunlar sayesinde hangi modelin ne kadar edebileceğini veya bir bakışta geçirdiği modifikasyonları anlayabilecek ve belki de bir Z4 uzmanı olacaksınız.

 

Yazan: Kemal Can