Festivalcilerin İhtiyacı Olan Her Şey Bu Kitin İçinde

Elektronik müzik yapımcısı Pretty Lights ve sokak modası markası Akomplice, kendi alanlarındaki yeteneklerini birleştirerek yarattıkları müzik festivali kiti 13 Temmuz’da satışa çıktı. İçinde neler mi var?

Şüphesiz son yıllarda müzik festivalleri hiç olmadıkları kadar popüler. Her yıl 14,7 milyon millennial kuşağı mensubu muhakkak bir canlı müzik festivaline katılıyor. Pricewaterhouse Coopers’ın öngörüsüyle 2019’da global festival bileti satışlarından elde edilecek gelir 23,9 milyar ABD dolarına erişecek. Hal böyle olunca muhakkak ki markalar ve girişimciler de bu genişleyen pazarın kaymağından faydalanmak için savaşacaklar. Bu savaşta öne sürülen silahlardan bazılarını zamanla göreceğiz. Şimdi burada bahsedeceğimiz ise müzik festivallerine gidecek insanların ihtiyaçlarını gidermeye yönelik geliştirilmiş olan “The Kit.”

ABD’li elektronik müzik yapımcısı Pretty Lights ve sokak modası markası Akomplice ortaklığında yapılan bu kitte minik bir çantaya dönüşebilen rüzgarlıktan walkie-talkie’ye, bandanadan bir cannabis öğütücüye, festival ışıklarını yansıtmak için bir kristal küpten çakmağa dek birçok şey düşünülmüş. 13 Temmuz’da satışa çıkan The Kit için 222 ABD doları ödemek üzere Akomplice’nin online mağazasından sahip olabilirsiniz.

 

Yazan: Kemal Can

Fotoğraflar: Beth Saravo