Konforu Açık Havaya Taşımanın Tam Zamanı

Havaların sıcacık olduğu şu günlerde evinizin en rahat köşesini bahçenize, terasınıza, açık havaya taşıyın.

Yazın keyfini dışarıya taşırken konfor, lüks ve yaşam stilinizden ödün vermeyin. Kararsız kalacağınız kadar çok seçenek var, biliyoruz. Bunun için en çok tercih edilen dış mekan mobilyalarının 2018 modellerinden size bir seçki yaptık. Yakından bakarken belki bir fikir edinebilirsiniz.

Manutti Air Sectional Sofa

Örneğin Manutti, mevsimin tüm tazeliğini yaşam alanlarına taşıyan bir marka. Şık ve konforlu tasarımları ile huzurlu bir yaşam biçimine davet ediyor. Minimalist çizgiler ve natürel renklerden oluşan ürünleri, dekorasyonda farklılık yaratmak isteyenler için cazibeli pek çok alternatife sahip.

Manutti Air Sectional Sofa

Masiero etiketli Drylight serisi; bahçe, bina peyzajı, balkon ve teras gibi mekanların havasını değiştirmek üzere tasarlanmış. İster klasik ister modern tarzda olsun, iyi bir bahçe aydınlatması yeşil alanların mimari, artistik ve doğal bakımdan karakter kazanmasını sağlar.

Masiero Drylight

Banyo, evdeki en kişisel ve özel alanımız. Yerleşimi ve renkleriyle hem rahatlamayı, hem arınmayı, hem de huzur ve dinginliğe ulaşmamızı kolay kılan biricik korunma noktamız. Bu nedenle geleceğin yaz evlerinin profiline baktığımız zaman, sadece iç mekanlar için değil, dış mekanlarda da bir banyo bölümünün kurgulandığını ve doğa ile buluşan, renkleri ve enerjisiyle özgür, mutlu ve huzurlu alanlar yaratıldığını görüyoruz.

Treesse Antibes Jakuzi

Treesse Muse