70 Saatlik Güç Rezervine Sahip Kronograf

Breitling, 70 saat güç rezerviyle size perşembe günü çıkardığınız saatinizin pazartesi günü işe giderken hala tıkır tıkır çalışacağını söylüyor.

Breitling, ünlü Chronomat serisinin yeni ve çarpıcı bir versiyonunu saat severlerin beğenisine sundu. Saatin kasasında saten fırçalama tekniğini kullanan marka, ünlü Pilot modeli çelik bileziği ile görünümü tamamlıyor. Bu yeni modeli fonksiyonel kılan özellik ise Breitling’in ünlü Caliber 01 isimli makinesinin saate hayat veriyor olması.

Bu COSC-sertifikalı kronometre, Caliber 01 sayesinde 70 saatlik güç rezervine sahip. Yani Perşembe günü uzun bir hafta sonu için kolunuzdan çıkardığınızda, yeni haftaya başlarken o hala size doğru zamanı gösteriyor olacak. Tabii kolunuzdan çıkarmak isterseniz.

Bu sıradışı kronograf; mavi ve gri kadran olmak üzere iki seçenek ile satılacak. Saat işaretleri, akrep ve yelkovan patenti Breitling’e ait olan, her türlü ışıkta okunmayı kolaylaştıran Super-LumiNova® ile kaplanmış. Küçük saniye, 30 dakika ve 12 saatlik kronograf göstergeleri de kadrana saat 9, 6, 3 konumlarında yerleştirilmiş. Gösterişli ve her an yanınızda olacak güçlü bir saat arıyorsanız, yeni Chronomat’a bir kez yakından bakın.

 

Yazan: Kemal Can