Karaköy’e Gitmek İçin Bir Bahane Mi Arıyordunuz?

 

Karaköy’de yer alan butik otel 10 Karaköy’ün terası BAHANE ON10 isminde yeni bir konseptle sezona başladı.

Dünyanın önde gelen “lifestyle” otel, restoran ve gece kulubü markalarını bünyesinde barındıran global ağırlama şirketi sbe’’nin Istanbul’daki oteli 10 Karaköy’ün terası BAHANE ON10 yaz akşamları için özellikle ideal.

Şef Kaan Arığ’nın hazırladığı birbirinden lezzetli   eşliğinde dostlarınız ile nefes kesen tarihi yarımadanın manzarası eşliğinde “Muhabbet dolu bir akşam için her zaman bir bahane vardır” düşüncesiyle yaratılan mekan “BAHANE ON10”, eski zamanlara gönderme yapan Türkçe müzik listesiyle de, hem ruhunuza hem damağınıza hitap ediyor.

Aşıksınızdır, tuttuğunuz takım şampiyon olmuştur, uzaklardan bir dost gelmiştir, havalar güzelleşti içiniz kıpır kıpır olmuştur veya dostlarla muhabbet edesiniz gelmiştir, her ne bahane ile BAHANE ON10’a gidiyorsanız 0532 602 7878 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Ayrıca #benimbahanem hashtag’i ile paylaşılan ve 10 Karaköy hesabında paylaşılan fotoğraf sahiplerini güzel bir sürpriz bekliyor. Pazartesi günleri kapalı olan mekanın servis saatleri: 12:00 – 24:00 arasında.