Otomobillerle Olan İlişkinizi Değiştirmeye Hazır Olun

 

En yeni Jaguar ve Land Rover modellerine sahip olmadan kullanmanız, üstelik kendinize göre her şeyini kişiselleştirmeniz mümkün.

InMotion Ventures, Jaguar Land Rover’ın son yıllardaki en başarılı girişimlerinden birisi. Geleceğin seyahat ve araç kullanma deneyimlerini sağlayacak teknoloji ve şirketlere şimdiden yatırım yapan ve bu teknolojileri kendisi de geliştiren şirketin son hamlesi: Carpe. İngiltere’de geçtiğimiz günlerde hizmete giren servis yakında tüm dünyaya yayılacak. Kısaca yaptığı şu: İstediğiniz Jaguar veya Land Rover lüks aracı seçin, kişiselleştirin ve sadece her ay ona kira ödeyin.

Şimdilik haftalık belli bir saatin üzerinde otomobil kullanan insanlara yönelik bir hizmet Carpe. Yani yoğun bir şekilde araç kullanıyorsanız size öneriliyor. Halihazırda olan servislerden farkı depozito ödemiyorsunuz ve her yıl yeni bir model alabiliyor ayrıca onu da kendi zevkinize göre kişiselleştirebiliyorsunuz. Sigorta, yol yardımı, periyodik bakımlar ve aracın size ulaştırılması gibi detayların hepsi Carpe tarafından hallediliyor.

Otomobil kullanırken özgür olduğunu düşünenler, Carpe’nin sunduğu bu özgürlükler karşısında ne düşünecekler merak konusu. Gelecekte otomobillerle olan ilişkinizi gözden geçirme zamanıdır.

Yazan: Kemal Can