Erkeklere Özel 4 Ameliyatsız Estetik Müdahale

Estetik uzun zamandır kadınların tekelinde değil bunu biliyorsunuz. Bilmediğiniz şey ise gelişen teknoloji sayesinde artık bazı ufak müdahalelerin çok kısa sürede yapıldığı.

Yaz yaklaşırken şehirli erkeklerin modern beyinlerini meşgul eden en büyük sorunlar arasında plajda göster istedikleri ve istemedikleri şeyler geliyor. Spor salonlarında harcanan vakit ve yeni kıyafetlere yapılan yatırım boşuna değil. Yatırım demişken, bazı şeylerden kurtulmak veya düzeltmek için de bedeninize yatırım yapmanız gerekiyor. Ne de olsa spor her yeri şekillendirmiyor ve giysiler de her şeyi saklayamıyor. Hem zahmetli hem de masraflı oldukları için erkeklerin özellikle uzak durdukları estetik operasyonların bazıları artık eski bildiğimiz hallerinden çok uzak. Hatta öğle arasında bile yaptırmanız mümkün olacak kadar gelişen müdahalelerle bıçak altına yatmanıza gerek kalmayacak. Aşağıdaki yöntemleri muhakkak araştırın ve doktorunuza danışarak size uygunluklarını kontrol edin. Belki de uzun zamandır kurtulamadığınız göbek bölgenizdeki yağlar veya aşırı terleyen koltuk altınızdan dert yanmak yerine çözüme ulaşırsınız.

Terlemekten kurtulmanın yanında başka iki şeye daha son!

MiraDry isimli yeni bir yöntem sizi hem kötü koku hem de aşırı ter salgılayan koltuk altınızdaki bezlerden kurtarıyorken epilasyon da yapıyor. Bunların hepsini bir saatlik bir sürede bitirebilmesi de cabası. Bu cihaz termal enerji kullanan son teknolojili bir donanıma sahip. Akıllıca değil mi?

İnatçı fazlalıklardan kurtulmanın en etkin yolu!

CoolSculpting veya soğuk şekillendirme diye çevirebileceğimiz bu yöntem genellikle vücuduyla çok sorunu olmayıp belli bölgelerdeki fazlalıklarından kurtulmak isteyenler için ideal. Mesela ne yapsanız da kurtulamadığınız göbeğinizdeki yağ hücrelerini parçalarına ayrılana dek dondurup nihayetinde çözülerek kaybolmalarını sağlıyor.

Gıdınıza veda ederken hiç üzülmeyeceksiniz!

Kybella isimli bir yöntem sadece 4 veya 6 seansta sizi boynunuzdaki o fazlalıktan kurtaracak. Deoksikolik asit isimli vücudumuzda doğal olarak bulunan bir bileşik doktor kontrolünde yağ hücrelerini eritmek için kullanılıyor. En etkili sonuçlar dördüncü seanstan sonra alınabiliyor ve bir seans 30 dakika sürüyor. Gömlek ve ceket giyerken yaratacağınız farkı düşünürseniz buna değer.

Brotox derseniz belki daha az tereddüt edersiniz!

ABD’de erkeklerin büyük çoğunluğunun yaptırdığı Botox için kullandıkları terim Brotox. Eğer ki ehil ellerde yapılırsa bir erkek için gerçekten hayat kurtarıcı bir gençleştirme ve ifade düzeltme yöntemi. Ancak aşırı kullanımından kaçınmalı ve en başta da dediğimiz gibi muhakkak ki deneyimiyle sizi cezbedecek bir isimde uygulama yaptırmalısınız. Araştırın, görüşün ve sonrasında kararınızı verin.

UNUTMAYIN! Tüm estetik müdahalelerin hepsinde yan etkiler olabilir. Ancak en önemlisi işinin uzmanı kişilerce uygun ortamda ve en iyi malzemelerle yapılmaları. Tüm bunların da en makul fiyatlı yerlerde bir arada bulanamayabileceğini tahmin edersiniz. Bedeninize yaptıracağınız her türlü müdahalenin fiyatından daha öncelikli olarak bakmanız gereken şey hekiminizin bu işin uzmanı olup olmamasıdır.

Yazan: Kemal Can