Çünkü tüm yeni MINI otomobiller dahili 4G bağlantısıyla birlikte doğacak ve sahipleri kendi dijital dünyalarında MINI ile gezebilecek.

Mart Ayından Sonra MINI Sahipleri için Hayat Eskisi Gibi Olmayacak

 

Çünkü tüm yeni MINI otomobiller dahili 4G bağlantısıyla birlikte doğacak ve sahipleri kendi dijital dünyalarında MINI ile gezebilecek.

Bu geniş bağlantı seçeneğine sahip olacak ilk üç model, yeni MINI 3-Kapı Hatch, yeni MINI 5-Kapı Hatch ve yeni MINI Convertible. MINI Connected da bu arada yerinde saymıyor. Onu da upgrade edecek olan MINI sahipleri böylece daha önce portfolyolarında bulunan akıllı acil arama ve Teleservisler gibi özelliklere Concierge Service, Gerçek Zamanlı Trafik Bilgilendirme haritaları güncellemeleri ve MINI Online gibi servisleri ekleyecekler.

MINI UK tarafından yapılan açıklamaya göre MINI Concierge Service, hareket anında bile arayabileceğiniz bir düğme uzağınızdaki asistanınız ve size hemen her konuda yardımcı olabilecek. Pratik yol bilgileri vermekten kestirme tariflerine dek.

Diğer özellikler arasında Time-to-Leave Notifications (otomobiliniz size mesaj göndererek hareket zamanını hatırlatıyor), Send to Car (akıllı telefonunuzdan MINI otomobilinize güzergah bilgilerini gönderebiliyorsunuz), Remote Services (kapıları cep telefonunuzla uzaktan kilitleyebilme) ve elektrikli MINI araçlar için de şarj zamanı göstergesi, şarj istasyonu arama ve kişisel verimlilik durumu ekranı gibi özellikler bulunuyor.

MINI araçların dijital bağlantı seçenekleri ve servisleri Apple CarPlay tarafından gerçeğe dönüştürüldü.

Yazı: Kemal Can

Yazar Hakkında

Başka Yazı Yok