İstanbul’un en hareketli semtlerinden Beşiktaş’ın en güzel yerlerinden birisi olmasına rağmen nedense Akaretler’de bir bar yoktu ama o da oldu.

Akaretler’e Mahalle Barı Geldi

 

İstanbul’un en hareketli semtlerinden Beşiktaş’ın en güzel yerlerinden birisi olmasına rağmen nedense Akaretler’de bir bar yoktu ama o da oldu. No Fish Today Akaretler’de.

Akaretler’de son dönemde açılan yeme-içme mekanları haftaiçi öğlenleri ve haftasonları yoğunluğuna akşamları da ekleyecek. House Cafe’nin 9. şubesini açması yanında (gerçekten de yanında) No Fish Today isimli mahalle barı konseptini de yanında götürmesi buraya canlılık katacak kesin. Özellikle perşembe, cuma ve cumartesi akşamları, tanınmış DJ’ler eşliğinde partiler veriliyor. Çarşamba geceleri ise Discolog’un Türkçe şarkılara yaptığı cover’lar şimdiden çok ilgi görmeye başladı.

No Fish Today ise sunumlarındaki sadeliğin aksine, lezzetleriyle oldukça iddialı. Mekan, sabahları taze kahve veya ev yapımı poğaça ile hızlı bir kahvaltı, gün ortasında bir akşamüstü kaçamağı ya da iş çıkısı yorgunluk atmak için ideal bir ortam yaratıyor. Menüsünde ise sevilen The House Cafe lezzetlerinin yanı sıra; burritolar atıştırmalıklar, salatalar, pide ve annenizin keki gibi rahat ve herkese hitap edecek lezzetler yer alıyor.

Yazar Hakkında

Başka Yazı Yok