Maceraya Hazır Mısınız ?

 

Alternatif Sporlar Tek Adreste

Türkiye’de alternatif sporlara duyulan ilgi her geçen gün artıyor. Yamaç paraşütünden balon turuna, masmavi denizlere dalmaktan azgın nehirlerde rafting yapmaya kadar içinde adrenalin ve macera barındıran alternatif sporlar, özellikle gençlerin büyük ilgisini çekiyor. Alternatif sporlara artan bu ilgi, teknoloji alanında yepyeni bir “girişimi” beraberinde getirdi. ‘althernas.com’ adıyla faaliyete geçirilen bir portal, macera sporlarını tek adres altında topluyor. Macera tutkunları ve alternatif tatil arayanlar, sanal alemde site site gezmeden tek portal üzerinden aradıklarına kolayca ulaşıyor. Adrenalin tutkunlarına farklı ve zengin kapılar açan portalın faaliyet alanı sadece Türkiye ile sınırlı değil. Portal, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin eşsiz doğasında macera severlere ilginç alternatifler sunuyor. KKTC’ de Akdeniz”in mavi sularına dalmak veya Beşparmak Dağları’nda yamaç paraşütü yapmak isteyenler de bu portala davetliler.

Her Koşulda Müzik

Macera severlerin müziksiz bir dünyada nefes almalı hiç kolay değil. Altec Lansingtam da bu ihtiyaca yönelik olarak sunduğu outdoor bluetooth hoparlör serisi ile en zorlu koşullarda bile müziğinizden ödün vermeyeceksiniz. IP67 standardında üretilen olarak üretilen bu bluetooth hoparlör ürün ailesi; suya, kuma, kara ve darbelere karşı dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Ailenin başlıca modelleri; Boomjacket, Mini Life Jacket, The Jacket H2O ve Mini H2O modelleri. Boomjacket, serinin en üst özelliklere sahip modeli olarak, 40 saate varan pil ömrüne ve powerbank olarak kullanılabilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Boom Jacket ve Mini Life Jacket modellerinin beraberinde gelen askı aparatıyla bisikletinize veya teknenize monte edebiliyorsunuz.

Dayanıklı İletişim

Dünyanın en dayanıklı telefonlarını üreten lider üretici RugGear’ın doğa sporlarını seven macera tutkunları dâhil zorlu ortamlarda çalışanlara güvenli iletişim sağlamak için tasarladığı sağlam ve toza, darbeye, suya dayanıklı cihazlar e-ticaret platformları arasında ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor. Maceracıların yanı sıra inşaat, fabrika gibi zorlu ortamlarda çalışanlar için de güvenle tasarlanıp üretilen cihazların üç farklı modeli mevcut.

Renkli Yolculuklar İçin

American Tourister’ın dayanaklı malzemesi ve modern tasarımıyla dikkat çeken koleksiyonu Bon Air, göz alıcı yepyeni renkleriyle seyahat dünyasının yıldızı olmaya yeniden aday. Macera tutkunlarına özel olarak tasarlanan Bon Air; kalitesi, şıklığı ve olağanüstü hafifliği ile enerjisi bitmeyenlerin vazgeçemeyeceği bir koleksiyonla göze çarpıyor. TSA kilit sistemi sayesinde seyahatlerinizi güvence altına alacak olan seri, yaratıcı iç tasarımı sayesinde uzun yolculuklarınız ve yakalamak istediğiniz modern duruş için ideal.