Hızlı Hayat

 

MINI, John Cooper Works Lifestyle 2017 Koleksiyonu geçtiğimiz Eylül ayında Frankfurt’ta gerçekleşecek IAA Cars 2017 ilk kez  tanıtıldı. Koleksiyon, yarış pistlerinin taklit edilemez ruhunu, motor sporları zihniyetini ve MINI markasının göze çarpan tasarımını günlük hayata taşıyor.

İdeal Yol Arkadaşları

İster iş gezisine çıkıyor olun ister arkadaşlarınızla tatile, MINI John Cooper Works Koleksiyonu’ndaki çantalar  ideal birer seyahat arkadaşı olarak stil sahibi yolculukları garantiliyor. JCW Cüzdan küçük eşyalar için ideal, pratik iki fermuarlı gözü bu tarz eşyaları güvenle saklıyor. JCW Duffle çanta da küçük bir haftasonu kaçamağı için ideal çözüm oluyor. Çok sayıdaki bölmeler eşyaları derli toplu tutuyor ve çizgili John Cooper Works tasarımındaki omuz askısı da gerekli rahatlığı sağlıyor. Koleksiyonun kısa ve uzun seyahatler için öne çıkan başka bir parçası da klasik görünümdeki JCW denizci çantası. Fermuarlı ayrı bir bölme ve çantanın çeşitli şekillerde taşınabilmesini sağlayan bölünebilir bir omuz askısıyla birlikte geliyor. Bütün bagaj malzemeleri deriden bir zemini olan, dayanıklı, yıkanmış pamuk-kanvas karışımından üretiliyor.

Zekice Tasarlanmış Aksesuarlar

Yolculuğuna eşlik edecek çantaların yanı sıra, yeni koleksiyondaki diğer aksesuarlar şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek kalitede üretilen JCW iskambil destesi deri bir kılıf tarafından korunuyor ve eğlenceli zamanlara katkıda bulunuyor. BPA içermeyen plastikten üretilen JCW Su Şişesi de sahibinin susuzluğunu gidermek için hazır bekliyor. Herhangi bir MINI bardak tutacağına tam oturuyor, 0,7 litre su alabiliyor ve büyük boydaki vidalı kapağı sayesinde temizlemesi de, doldurması da çok kolay.

MINImal Giyinmek 

Yeni John Cooper Works Koleksiyonu ayrıca müşterilere çeşitli renklerde kıyafetler de sunuyor. Örneğin, kadın ve erkek için olan kırmızı beyaz JCW Logo tişörtler ikonik John Cooper Works logosunu taşıyor. Bütün John Cooper Works fanlarının sahip olması gereken bu tişörtler, rahat kesimleri ve yumuşak pamuklu kumaşları sayesinde eşsiz rahatlıkta kıyafetlere dönüştürüyor. Koleksiyonda ayrıca, kadın ve erkek için JCW Çizgili Tişörtler bir yarıştaymış hissi uyandırıyor.

Bio-çözünebilir asetattan üretilen güneş gözlükleri, çizilmeye dayanıklı ve parlama yapmayan Zeiss camları üç renkli kollarla birleştiriyor. Ve değiştirilebilir sapları, paslanmaz çelik kasası, özel çerçevesiyle JCW Tachymeter Saat yolda geçirilen seyahat zamanını pistte atılan hızlı turlara çeviriyor.

Geleceğin MINI Fanları İçin

Geleceğin MINI fanları da JCW 2017 koleksiyonunda özel bir şeyler bulabilir: JCW Go-Kart. Büyük tekerlekleri, ayarlanabilir koltuğu, spor direksiyonu, el freni ve kornasıyla üç yaşındaki veya daha büyük çocuklara markanın taklit edilemez go-kart hissini ilk elden deneyimleme fırsatı veriyor. Kırmızı logo şeritleri, üstünde “1 Numara” yazan rüzgarlığı, siyah boya kaplı, dayanıklı çelik ve alüminyum karışımı şasisi de yarış pistlerinin verdiği hissi yeniden yaratmaya yardım ediyor.