Toplantıya Hazır Mıyız?

Kaleminize Kuvvet

Dünyanın en şık mürekkepsiz kalemiyle bir toplantıya girdiğinizi hayal edin… İtalyan otomotiv tasarımcısıPininfarina’nın sunduğu Aero kalem çok özel malzemelerden üretilmiş. AerospaceAlüminyum gövdesiyle hayranlık uyandıran Forever Pininfarina AERO, 16 cm uzunluğunda ve 17 grağırlığında eşsiz bir aksesuar. Bünyesinde barındırmış olduğu kaliteli materyaller sayesinde, sonsuza kadar kullanabilmenize imkan tanıyor. Kaleminin içi, mavi renkli boş gövdesi havacılık sektöründe kullanılan ve Ergal adı verilen bir alüminyum alaşımdan oluşuyor; uç kısmında ise “Ethergraf” adındaki patentli bir metal alaşım kullanılmış.

Forever Pininfarina AERO kalemi, Çin mitolojisinde “sonsuzluk” anlamına gelen “Yin ve Yang” düşüncesinden ilham alınarak meydana getirilmiş.  Tamamıyla el ile hazırlanan hassas mekanik parçaları, bu eşsiz kalemi bugüne kadarki en ilginç yazı araçlarından biri haline getiriyor.

Kültürü yüzyıllar öncesine dayanan Japon lake işleme sanatı Maki-e ile işlenen Limited Edition Namikikalemler, altın gümüş toz ve pullarının yanı sıra ince sedef şeritlerle süslenen birer sanat harikası. Bir centilmenin anlaşma imzalarını bu kalemle atması kuşkusuz bir ayrıcalık.  Lake kaplamalı güçlü ve çekici gövdesiyle herkesi kendine hayran bırakacak Maki-e ile işlenen bu özel kalemler Türkiye’de sadece Panel Kırtasiye’de ve Türkiye’nin en büyük sanal kalem mağazası markakalem.com’da satışa sunuluyor.

Evrak Çantası Olmadan Asla!

Sık sık iş seyahatlerine gidiyorsanız, hem şık hem modern bir iş çantasına ihtiyacınız varsa, Samsonite’in sunduğu XBR Business serisine bir göz atın. Bu seride geniş bir ürün yelpazesiyle bir iş çantasında bulunması gereken her şey düşünülmüş. Ürünler arasında hafif, güvenli ve fonksiyonel boyundan askılı tablet çantalar, evrak çantaları, tekerlekli taşıma çantaları ve kolay taşınabilir tekerlekli iş çantaları bulunuyor. Markanın geliştirdiği SmartFit  sistemi ise dizüstü bilgisayarlarınızı yumuşacık bir zemine sımsıkı yerleştirebiliyor ve aparatlar için de ayrı bir alana sahip oluyorsunuz. Daha ne olsun?

İtalyan erkek moda devi Ermegildo Zegna’nın 2017 sonbahar-kış koleksiyonunda sunduğu deri aksesuarlar arasında, bir klasik olmaya aday Milano evrak çantaları yerini aldı. Kurulduğundan beri İtalyan zevki ve işçiliğinden ödün vermeyen markaya ait bu çanta, bir centilmenin iş yaşamının olmazsa olmaz bir parçası.

Zaman Yönetimi 

Armani Exchange 2017 kış sezonunda ilk kez otomatik erkek saat modelleriyle karşımıza çıkıyor. Kadran camından ve kasa arkasından iskelet saat mekanizmasının sergilendiği modeller, genç nesilden ve sokak stilinden ilham almış. Bu şık saatle zamanı yönetmek çok kolay!

Bu şık, ince tasarımlı akıllı saatle toplantıda tüm dikkatleri üzerine toplayabilirsiniz. Yeni sunulan Ritotsaatler  bir uygulama sayesinde akıllı telefonunuzla senkronize çalışıp pek çok bilgiyi sağlayabiliyor. Mesajları, e-mailleri, sosyal medya uyarılarını, takvim hatırlatmalarını, hava durumu güncellemelerini ve daha pek çok şeyi sadece saatinize göz atarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda “İlk projektör saat” olarak piyasaya çıkan şık Ritot’lar içindeki projektör sayesinde önemli bilgileri on saniye boyunca elinize yansıtıyor.