Konforunuzdan Kampta da Ödün Vermeyin

“Kışın ortasında kamp yapmak da nereden çıktı?” demeyin! Kış ortasında kamp keyfinin tadını bilenler bilir… Üstelik bahar ayları için de eşsiz bir motivasyon planı yapmak üzere şimdiden kolları sıvamak lazım.

Kamp ve konfor kelimeleri çoğu zaman yan yana düşünülemezken Opera Camper, bu ön yargıyı tamamen yıkacak bir tasarımla karşımıza çıktı. Tasarımcı Axel Enthoven bu özel kamp aracını tasarlarken Sidney’deki ünlü Opera binasından ilham almış. Yalın bir görünüme sahip olan bu kamp aracı, hafif ve kompakt dizaynı sayesinde standart bir araç tarafından çekilebiliyor. Taşınması ve kurulumu son derece kolay olan Opera, doğal ortamlarda güvenli bir konaklama sunuyor.

Meşe, paslanmaz çelik ve deri gibi kaliteli malzemelerin kullanıldığı Opera, rahatlıkta lüks bir tatil mekânını aratmıyor. Opera Camper’ın içerisinde sadece bir tuşa basarak birleştirilebilen iki yatak var. Küçük ama kullanışlı mutfak, ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabilecek detayları barındırıyor. 36 litre hacminde bir buzdolabı, fırın, dışarı doğru da uzayıp kullanılabilen spiralli batarya, led aydınlatmalar, espresso bar, şarap dolabı  gibi çekici donanımlara sahip. Aracın geniş iç mekânı eşyalar için bolca depolama alanı sağlıyor. İki yanda yer alan dolapların içerisine hem içerden hem de dışardan ulaşılabiliyor. Isıtma ve tuvalet gibi detaylar ise Opera’nın sahiplerine sunduğu ayrıcalıklardan.